Trabzonspor’da Ertuğrul Doğan’dan birlik çağrısı!

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, kulüp dergisinin 212. sayısındaki yazısında taraftara seslendi. Başkan Doğan, “Önemli olan tek şey Trabzonspor’un başarısıdır. Özellikle bu dönemde koşulsuz sevginize ve desteğinize ihtiyacımız var” dedi.

Başkan Doğan şöyle devam etti: “Biz camia olarak şampiyonluğun Trabzonspor için bir gelenek haline gelmesi gerektiğine inanarak bu yola çıktık. Önümüzdeki 3 sezonun önemli olduğunu, sürekli yükselen bir grafik çizerek daima yarışın içinde olmayı hedeflediğimizi hatırlatmak isterim. Bizler, inandığı şeylerden vazgeçmeyen, hırslı insanlarız. Bu sezona, bu karaktere uygun olduğunu düşündüğümüz bir hocayla başladık. Maalesef bir kimya uyumsuzluğu yaşandı ve bir karar vermek zorunda kaldık.”

Yazısında Teknik Direktör Abdullah Avcı için de ayrı bir yer ayıran bordo-mavili kulübün patronu, “Abdullah Avcı, tabii ki doğal seçimimizdi. İki sene evvel yaptığımızı yeniden yapmak için kendisini Karadeniz’in dalgalı sularına yeniden davet ettik. Görüş ayrılıklarımızı bir kenara bırakma ve her şeyimizle takımımızın, hocamızın, kulübümüzün yanında olma zamanı. Bunu yaptığımızda hep birlikte göreceğiz, birkaç hafta içinde şampiyonluk ruhu geri gelecek” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*